Užice – Letnja sezona je u punom jeku, a veliki broj Užičana spas od vrućina potražiće na Gradskoj plaži.
Foto: RINA

SJAJNE VESTI IZ UŽICA: I ove godine korišćenje bazena za decu na Gradskoj plaži biće besplatno

Užice – Letnja sezona je u punom jeku, a veliki broj Užičana spas od vrućina potražiće na Gradskoj plaži.

Sada iz lokalne samouprave stižu lepe vesti, jer je Gradsko veće donelo odluku da korišćenje dečijeg bazena na Gradskoj plaži i ove godine bude besplatno.

Kada je reč o Gradskoj plaži, počelo je punjenje korita, nakon čega će se takođe vršiti analize vode a početak kupališne sezone zavisiće od rezultata analize.

RINA

Podelite vest

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email